“Édes élet”?

Ma az egyik kolléganőm hozott be mézes krémest a munkahelyre. Simán megettem belőle 5-6 darabot,adtam a fogyókúrának. Olyan finom volt! A felpuhult mézeslap összeolvadt a számban a hideg vaníliás krémmel!   Nyami!

De azért megettem a tegnapról megmaradt tejberizst is. 

Tovább a blogra »